Blazersi stigli do treće pobjede u nizu, Nurkić dominantan

Portland Trail Blazersi su upisali treći uzastopni trijumf savladavši Utah Jazz 104:109.

Jazzeri su poslije prvog poluvremena imali prednost od sedam poena da bi u Balzersi u nastavku preokrenuli i upisali važnu pobjedu poslije dramatične završnice.

- -

Bh. reprezentativac Jusuf Nurkić je za 31 minutu provedenu na parketu postigao 22 poena, upisao osam skokova, sedam asistencija i čak šest blokada.

Ujedno je naš centar postao jedini igrač uz Karl-Anthonyja Townsa (Minnesota Timberwolves) koji je dva puta ove sezone postigao najmanje 15 poena, pet skokova, pet asistencija i pet blokada u jednoj utakmici.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Damian Lillard s 26 poena, a uz to je dodao po osam skokova i asistencija.

Kod domaćih se istakao Donovan Mitchell s 36 poena, sedam skokova i pet asistencija, ali nije imao podršku saigrača, objavile su sportske. ba.

Tahirović odgovara Stevandiću: Jesi li ti onaj iz haških presuda i unesrećeni koji je prošao samo s “nagnječenjem’ mozga?

Piše: Murat Tahirović, predsjednik Udruženja žrtava i svjedoka genocida “Srpski narod drži baklju slobode veoma visoko i zato im i...