Chelsea gubio 3:0 na poluvremenu pa u 93. minuti izbjegao poraz

Nogometaši West Bromwich Albiona dočekali su večeras na svom terenu u trećem kolu engleskog Premiershipa londonski Chelsea, a susret je završen rezultatom 3:3.

Domaćin je do vodstva došao već u četvrtoj minuti, a strijelac je nakon asistencije Pereire bio Robinson. Isti igrač povisio je prednost domaćih nakon velike greške kapitena Chelseaja Thiaga Silve u 25. minuti.

- -

Nije se dugo čekalo na novi pogodak ekipe Slavena Bilića. Igrao se 28. minut kada je Furlong uposlio Bartleya koji pogađa mrežu gostiju za tri gola prednosti West Bromwich Albiona.

Chelsea je u nastavku susreta zaigrao mnogo bolje, a u 93. minuti uspio je doći do izjendačenja. Prvo je u 54. minuti susreta nakon asistencije Azpilicuete pogodio Mount, da bi 16 minuta kasnije Hudson-Odoi pogodio za 3:2. Konačnih 3:3 u 93. minuti susreta postavio je Abraham.

Chelsea nakon tri odigrana kola ima četiri osvojena boda, dok je WBA osvojio svoj prvi bod ove sezone.