Gary Hunt i Adriana Jimenez pobjednici Red Bull Cliff Divinga u Mostaru

Pobjednici Red Bull Cliff Divinga u Mostaru nakon vratolomnih skokova sa Starog mosta u Neretvu danas su Britanac Gary Hunti Meksikanka Adriana Jimenez (MEX), javlja Anadolu Agency (AA).

Akrobatskim skokovima sa Starog mosta s visine od 27 metara među 14 muškaraca šampionsku titulu u Mostau po drugi put je osvojio Britanac Gary Hunti, a drugo mjesto osvojio je prošlogodišnji pobjednik Michael Navratil dok se za treće mjesto izborio Catalin Preda (ROU).

- -

U tijesnoj utrci među 7 najboljih skakačica svijeta titulu najbolje spektakularnim skokom od 21 metra sa Starog mosta osvojila je Adriana Jimenez (MEX), a drugo mjesto Rhiannan Iffland (AUS) dok se za treće mjesto izborila Jessica Macaulay (UK).

Ovogodišnje prvenstvo je deseto jubilarno po redu i najveće dosad, a najbolji svjetski skakači skokovima s UNESCO-ovog spomenika odredili su svoj put do posljednjeg natjecanja za šampionsku titulu svijeta u Polignano a Mare na jugu Italije 23. rujna ove godine.

Spektakl u finalnom takmičenja najboljih svjetskih skakača na Starom mostu, koji Mostar i BiH stavlja u centar svjetske javnosti, počelo je u 12 sati, a pratilo ga je uživo na tisuće ljudi, te putem medija nemjerljivo veći auditorij.

Veliki dio Sarajeva cijeli dan bez vode, radovi neće biti gotovi do jutarnjih sati

Dijelovi Sarajeva od jutros su bez vode zbog izvođenja radova na uvezivanju dijela rekonstruisanog potisnog cjevovoda DN 700 za...