Makedonija i selekcija Grada Beograda u finalu turnira “Josip Katalinski Škija”

U-15 reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je danas u Sarajevu od selekcije Grada Beograda sa 0:2 u polufinalu Međunarodnog turnira „Josip Katalinski Škija.

Goste je u vodstvo doveo Dragan Stoisavljević u 34. minuti, kada je ušao u šesnaesterac i prizemnim udarcem pogodio suprotni ugao gola Luke Damjanovića.

- -

Konačan rezultat postavio je Dario Grgić u 53. minuti, pogodivši iz slobodnog udarca sa 20-ak metara.

U prvom susretu pionirska selekcija Makedonije je savladala selekciju Sarajeva i Istočnog Sarajeva sa 4:1.

Utakmice za plasman na programu su sutra na stadionu “Otoka” u Sarajevu. U susretu za treće mjesto će se od 11:00 sati sastati BiH – selekcija Sarajeva i Istočnog Sarajeva, dok će finalni meč između Makedonije i selekcije Beograda biti odigran u 14:00 sati.

Veliki dio Sarajeva cijeli dan bez vode, radovi neće biti gotovi do jutarnjih sati

Dijelovi Sarajeva od jutros su bez vode zbog izvođenja radova na uvezivanju dijela rekonstruisanog potisnog cjevovoda DN 700 za...