Medunjanina čeka žestoka kazna, bh. veznjak fizički nasrnuo na sudiju

Nogometaši Atlante Uniteda pobijedili su na svom stadionu u okviru 14. kola MLS lige ekipu Philladelphije uniona rezultatom 3:1.

Najbitniji trenutak utakmice dogodio se od 17. do 21. minute. Nakon (ne)opravdano dosuđenog penala za domaće, igrači Philladelphije su okružili sudiju Stoicu te od njega zahtijevali da promijeni odluku.

- -

Sudija je ipak ostao pri svome, a zbog prigovora dodijelio je drugi žuti karton, odnosno crveni Bedoyi.

Ta odluka je još više razbjesnila gostujuće igrače, a najviše nekadašnjeg reprezentativca Bosne i Hercegovine Harisa Medunjanina, koji je u minuti dobio dva žuta kartona, pa je i on morao ranije pod tuš.

Medunjanin se ni tu nije smirio te je nastavio vrijeđati sudiju, a saigrači su spriječili veći incident.

Penal je napokon izveden u 21. minuti, Martinez je bio siguran s bijele tačke i prvo poluvrijeme je okončano rezultatom 1:0, prenosi radiosarajevo.

EU izdvaja dvije milijarde eura pomoći i četiri milijarde eura zajmova za Zapadni Balkan

Europska unija će izdvojiti dvije milijardi eura bespovratne pomoći i četiri milijarde povoljnih zajmova za Zapadni Balkan od 2024....