Messi ponovo bez trofeja

Paredes je imao prvu priliku na utakmici u 12. minuti kada je šutirao iz šesnaesterca, ali je lopta prešla iznad gola Alissona, dok je Gabriel Jesus samo sedam minuta kasnije pogodio za 1:0 na asistenciju Firmina.
Argentina je novu dobru šansu imala u 30. minuti kada je centrirao Messi iz slobodnog udarca, ali Aguero je iz srca kaznenog prostora šutirao glavom pogodivši prečku.

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 1:0 za Brazil, a prvu šansu u nastavku meča imao je Martinez u 50. minuti kada je brazilski golman lagano odbranio šut Argentinca.

Coutinho je potom šutirao preko gola, Messi u 57. minuti pogodio stativu Alissonovog gola, a onda u 66. probao i iz slobodnog udarca bez uspjeha pa je uslijedila kazna za sve promašaje.

Kontru je povukao Gabriel Jesus, potom pronašao Firmina koji je bio potpuno sam i kojem nije bilo teško postaviti konačnih 2:0

Brazil sada u finalu čeka boljeg iz duela između Čilea i Perua, dok će Argentinci igrati s poraženim za treće mjesto.

Efendić: Za Dodika smo znali kakav je, ali ovi naši su se godinama lažno predstavljali

Predsjednik Stranke za BiH Semir Efendić oglasio se večeras na svom Facebooku komentarom o mitingu koji je u režiji...