Navijači Barcelone bili su u šoku nakon žestokog starta nad Griezmannom

Preporučujemo

Žestok sudar s Jorginhom

Barcelona i Chelsea trenutno igraju prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu.

Ovi klubovi nalaze se na pripremama u dalekoj Japanu i iskoristili su priliku da odigraju prijateljski meč. Nakon prvog poluvremena Chelsea vodi sa 1:0, a jedini gol dao je Abraham.

- -

No, nakon 17 minuta igre navijači Barcelone su bili u velikom strahu jer je na terenu ostao ležati Antoine Griezmann. On je bio u žestokom duelu s Jorginhom i ostao ležati na terenu, ali na sreću nije bio ozbiljnije povrijeđen.

Najnovije

Efendić: Za Dodika smo znali kakav je, ali ovi naši su se godinama lažno predstavljali

Predsjednik Stranke za BiH Semir Efendić oglasio se večeras na svom Facebooku komentarom o mitingu koji je u režiji...