VIDEO Real Madrid osvojio treću uzastopnu titulu Lige prvaka, golman Liverpoola tragičar

Real Madrid pobijedio je Liverpooll rezultatom 3:1 i ispisao nove stranice nogometne istorije, postavši prvi tim koji je osvojio tri uzastopna pehara Lige prvaka.

Utakmicu su obilježile užasne greške golmana Liverpoola Lorisa Kariusa koji je rivalu poklonio dva gola i magičan potez Realovog Garetha Balea.

- -

Fantastični Velšanin Fantastični je samo tri minute po ulasku na teren postigao spektakularan gol makazicama, da bi u 83. minuti golom sa preko 30 metara potvrdio pobjedu Reala.

Utješni gol za Liverpool postigao je Sadio Mane.

Hendikep za Engleze bila je povreda njihovog najboljeg igrača Muhameda Salaha koji je zbog povrede ramena morao napustiti teren u 31. minuti.

- -

Dunović: Trojka je kapitulirala, država nije njeno vlasništvo da bi je prodavala

Zastupnik DF u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine Milan Dunović oglasio se povodom održanog sastanka vladajućih stranaka...