Sarajevo na Koševu pobjedilo Čelik sa 2:0

Nogometaši Sarajeva večeras su na Koševu pobijedili ekipu Čelika sa 2:0 (0:0), u prvom susretu 13. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Vodeći gol za aktualnog prvaka postigao je Amar Rahmanović u 60. minuti nakon ubacivanja Dušana Hodžića. Konačan rezultat u 85. minuti postavio je Mersudin Ahmetović nakon ubačaja iz kornera.

- -

Golovima je prethodilo isključenje gostujućeg igrača Marka Perišića koji je u 56. minuti dobio direktan crveni karton nakon oštrog starta nad Benjaminom Tatarom.

Na vrhu tabele ekipa Sarajeva se izdvojla sa 27 bodova i utakmicom više, dok je Čelik ostao na sedmoj poziciji sa 16 bodova.

VUKANOVIĆEVA KOLEGICA ZAGORKA GRAHOVAC: Poruke koje ovih dana slušamo su sramne i strašne, koliko za Bošnjake, toliko štete i srpskom narodu

U posljednje vrijeme koliko traje Dodikovo lobiranje protiv usvajanja Rezolucije o genocidu u Srebrenici - intenzivira se njegova retorika...