Stamford Bridge se morao nakloniti majstoru Ziyechu

Nemoćan je domaći tim protiv prvaka Holandije, koji je zabio već tri gola u 35 minuta.

Prvi gol je autogol Abrahama, drugi Promesa na fantastičnu asistenciju Ziyecha, a onda je red došao i na spektakularni gol.

- -

Upravo Ziyech je izveo slobodni udarac i zabio golčinu.

Nastavak utakmice donio je još više uzbuđenja. Kada je Van de Beek u 55. minuti postigao gol za 1:4 činilo se da je sve gotovo, ali tako nisu mislili domaći.

Azpilicueta je u 63. minuti donio nadu za domaće, a velika pomoć stigla je nakon što su zbog dva žuta kartona isključeni Blind i Veltman. Jorginho iz penala i James su postigli još dva gola za domaće za konačnih 4:4.