Tottenham ubjedljiv protiv Rome: Džeko propustio tri dobre šanse

Roma je u okviru International Champions Cupa poražena od Tottenhama sa 4:1, a naš Edin Džeko je u igru ušao u drugom poluvremenu.

Zmaj je zamijenio Patricka Schicka u 63. minuti susreta, a inače, Roma je povela u trećoj minuti upravo prpeko češkog napadača, ali je do 18. Llorente sa dva gola preokrenuo rezultat u korist Spursa.

- -

Do kraja prvog dijela Lucas je postigao još dva gola i potvrdio pobjedu Pijevaca koji su tako na najbolji mogući način započeli nastup na ICC.

Džeko je od ulaska u igru imao tri odlične šanse koje nije realizovao, te je ostalo 4:1, prenosi Oslobođenje.

Efendić: Za Dodika smo znali kakav je, ali ovi naši su se godinama lažno predstavljali

Predsjednik Stranke za BiH Semir Efendić oglasio se večeras na svom Facebooku komentarom o mitingu koji je u režiji...