Željo opet razočarao na Grbavici: Krupa kući pjevajući

Željezničar je upisao drugi ovosezonski poraz u Premijer ligi Bosne i Hercegovine i drugi na svom terenu.

Poslije poraza od Mladosti, prije reprezentivne pauze, Željo je dopustio da još jedan autsajder, tim Krupe, odnese puni plijen sa Grbavice. Krupa je u posljednjem duelu subotnjeg programa 8. kola slavila sa 1:0, što je fenomenalan debi za novog trenera gostiju Velimira Stojnića.

- -

Jedini gol na meču viđen je u 16. minuti. Mandić je izveo slobodan udarac, Fejzić slabo intervenisao i kratko odbio loptu, a na pravom mjestu bio je Makitan i pospremio loptu u mrežu,

Nije vodeći pogodak gostiju razdrmao Plave, a dokaz tome je da su najbolju šansu napravili tek u posljednjoj minuti prvog dijela, kada je udarac Štilića zaustavio Kolak.

Mnogo ofanzivnije krenuo je domaći tim u drugih 45 minuta. Rezervista Zec je u petoj minuti nastavka uzdrmao prečku.

Potom su sa distance pokušavali Blažević i Mujezinović, ali promjene rezultata nije bilo.

- -

Mujezinović je sve dobro uradio u 80. minuti i šutirao direktno u sigurnog Kolaka.

Željo je pokušao napraviti pritisak i u samom finišu, ali gosti su se sjajno branili i odbranili.

Izabranici Amara Osima ostali su na 15 osvojenih bodova, dva manje od vodećeg Sarajeva, koji sutra igra protiv Slobode u Tuzli.

Umjesto Javnog oglasa Dom zdravlja KS raspisao Interni oglas za zapošljavanje na 13 pozicija

Javna ustanova Dom zdravlja Kantona Sarajevo objavila je Interni oglas za popunjavanje upražnjenih radnih mjesta na 13 pozicija. Zapošljavaju se:...